In English
Фасад1 Фасад1 Дворец Потоцких

[ Добавить свою экскурсию ]

Замки і фортеці Буковини і Поділля

Хотин, що приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000-річчя. Розташований на перетині важливих транспортних магістралей, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців І. Мухи, народних месників М. Дитинки, запорожців Д. Вишневецького, П. Сагайдачного тощо. Під час визвольної війни українського народу проти польської шляхти (1648-1854рр.) у Хотин двічі вступали війська Б. Хмельницького.
Під час Першої світової війни на територію прикордонної Хотинщини претендувало 5 держав і 8 урядів: Росія ( білогвардійська і більшовицька), Україна (Українська Народна Республіка, гетьманська і більшовицька), Молдавська Народна Республіка, Австро-Угорщина і королівська Румунія. Під час Другої світової Хотинщина також зазнала значних руйнувань.
Кам'янець-Подільський, одне із найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому впродовж десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам'яне диво. Кам'янець-Подільський і сьогодні чарує неповторною єдністю ландшафту та архітектури.
Історичне минуле Старого міста приховує безліч таємниць. Досі остаточно не встановлено, коли виник Кам'янець. Деякі історики вважали, що місто було побудоване на початку нашої ери даками в період римсько-дакійських воєн. Називалося воно тоді Петридавою (від грецького "петра" - камінь та дакійського "дава" - місто).
Ви поринете в світ історії та архітектури. Старовинні фортеці, які включено до реєстру семи чудес України та місто-острів Кам’янець-Подільський розкриють вам свої таємниці і перенесуть в епоху середньовіччя. Лише один Кам’янець-Подільський, що зберіг в рамках унікального Старого міста біля 200 архітектурних пам’яток, дає можливість не тільки відчути ту ауру, а й насолодитися живим звучанням його архітектурної симфонії.Компания/гид: Рудяга Тамара Григорівна
Цена: 600 грн.
Контакты: 0955094652, 0502934486