In English
Фасад1 Фасад1 Дворец Потоцких

[ Добавить свою экскурсию ]

Шкільні екскурсії

Львів - неповторне місто якому притаманна європейська монументальність та середньовічний затишок, аристократична вишуканість та народна простота. Все впродовж віків переплелось тут. До списку пам’яток світової спадщини ЮНЕСКО внесена середньовічна частина міста. Неповторні панорами міста Лева відкриваються з висоти пташиного лету. Славне минуле, людей що населяли місто впродовж століть, навіки застигло на Личаківському кладовищі. Програма "Середньовічне місто Лева"

"Золота Підкова Львівщини" Країна замків та фортець. Могутні стіни пам’ятають облоги ворожого війська та пишні бали, що тривали місяцями. Мандрівка туди, де народжувалися польські королі та українські гетьмани. Програма "Золота підкова Львівшини"

"Карпатський калейдоскоп" Мандрівка в саме серце Карпатських гір. Земні стихії, що заворожують та перехоплюють подих. Мальовничий водоспад на гірській річці та озеро посеред лісу. Велети камені, що піднімаються з землі оповиті легендами та переказами про славне минуле. Неосяжні панорами Карпатських гір чекають на Вас. Програма «Карпатський калейдоскоп»

"Ідеальне місто Ренесансу" Мандрівка в минуле…Жовква місто яке зберегло в собі традиції трьох народів. Українці з зразками дерев’яної архітектури церков та розписами початку ХХ ст. з творцями української державності, поляки з замком та костел де похована предки польського короля, та єврейська з однією з найбільших синагог Галичини. Місто ремісників та королів, місто з багатою та славною історією. Оборонний монастир оо. Василіан та цілюще джерело та печери-келії серед букового лісу принесуть спокій та відпочинок кожному. Програма "Ідеальне місто Ренесансу"

"Гаварецька кераміка" Унікальна чорна димлена кераміка створена власними руками. Гончарство це одне з найстаріших ремесел людини. Коли гончар працює з глиною він вкладає в виріб частинку власної душі. Глина лікує і надає життєвих сил, глина заспокоює і допомагає прийняти рішення. Майстер клас з виготовлення виробів з гаварецької кераміки. Програма "Гаварецька кераміка"

"Карпатський трамвай" В полоні скель, що сховались в лісі. Унікальна і непізнана овіяна легендами, повірями та переказами могутня твердиня створена природою та людьми. Чудернацькі обриси скель заворожують. Мандрівка через століття де серед стрімких схилів через бурхливі річки та мальовничі галявини звивається стара австрійська колія. Старенький трамвайчик відвезе Вас в саме серце карпатський гір. Програма "Карпатський трамвай"

Компания/гид: Атлас
Цена: від 150грн
Контакты: 0967430833
Сайт:: http://atlas.lviv.ua/%D0%A8%D0%BA%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%20%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8