In English
Фасад1 Фасад1 Дворец Потоцких

[ Добавить свою экскурсию ]

Волинські Афіни

Під час екскурсії «Волинські Афіни», екскурсанти ознайомляться з просвітницькими традиціями Острозького краю.
Острог - древнє місто, де в ХУІ-ХУІІ ст. діяла перша вища школа в східній Європі – слов’яно-греко-латинська академія, де Іван Федоров вперше в світі надрукував повне видання біблійних книг старого і нового заповіту церковнослов’янською мовою.
До архітектурних пам’яток міста належать: “Вежа мурована” ХІУ ст., Богоявленська церква ХУ ст., “Башта Нова” ХУІ ст., Успенський костел ХУІ ст., Синагога ХУІ ст., Луцька надбрамна башта ХУ ст.
Варто відвідати історичний музей, музей книги та друкарства з нумізматичним відділом та музей історії Національного університету „Острозька академія”.
За 3 км від Острога розмістилось с. Межиріч. Саме тут знаходиться Свято-Троїцький чоловічий монастир, заснований монахами Києво-Печерської Лаври в ХІІІ ст. Головною його святинею є чудотворна ікона Божої Матері “Життєподательниця”, написана у ХІУ ст. і привезена від Вселенського Патріарха князем Острозьким. Свято-Троїцький Межиріцький монастир вважається одним з наймальовничіших оборонних монастирів України
У с. Гільча Здолбунівського району екскурсанти зупиняться біля гроту джерела Святого Миколая, відомого далеко за межами Рівненщини. За переказами, ще один з князів Острозьких в XV ст. збудував біля нього першу каплицю. У XVII ст. тут побував Богдан Хмельницький.Компания/гид: Дмитрук Олеся Зиновьевна
Цена: 250 грн
Контакты: 0362-237352, olesya_rivne@ukr.net